MHP Genel Başkanı’ndan Açıklama: Dilsiz Şeytan Olmayacağız

MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında yaptığı açıklamada 15 Temmuz şehitlerinin yakınlarının askerlikten muaf edilmesi konusuna açıklık getirdi.

MHP Genel Başkanı’ndan Açıklama: Dilsiz Şeytan Olmayacağız

Asılsız İhbarlara Dikkat Etmek Gerek

MHP Lideri yaptığı konuşmasında geleceğin güvencesi olan evlatlarımızı zehirleyen kişilerin en ağır şekilde karşılığını almaları gerektiğini belirtirken bunun adı ister FETÖ olsun ister PKK fark etmez dedi. FETÖ ya da PKK bağlantıları nedeniyle açığa alınan öğretmenlerin devlete ihanet ettiğini ifade eden Bahçeli, bu örgütlere mensup olanlara en küçük acıma dahi gösterilmemelidir dedi. Eğer bizler bunlara acıyacak olursak gelecek zamanda acınacak hale düşeriz diyerek de açıklamalar yaptı.

Asılsız ihbarlarda bulunarak öğretmenlerin ya da memurların işinden olmalarının da önüne geçmeleri gerektiğini söyleyen MHP Lideri, bizler dilsiz şeytan olmayacağız ve daima haksızlıkla mücadelemize devam edeceğiz dedi. Yurtta sulh ismi verilen çetenin de konuşulması gerektiğini, FETÖ’nün siyasi ayağının da temizlenmesi gerektiğini söylerken öğretmene güç yetiyor ama siyasilere güç yetmiyor mu, neden bunların da üzerlerine gidilmiyor ifadelerini kullandı. Bu kapsamda yaşanan gecikmeler bizlere müdahale ediliyor mu diye şüpheye kapılmamıza neden oluyor. Yurtta Sulh cephesinin üstlerinin kimler olduğunu ve şartların oluşmasının ardından ne zaman idam edileceklerini de öğrenmek istiyoruz.

Ne Demek Dolar Bu, İner de Çıkar da

Devlet Bahçeli Irak ve Suriye’de yaşananların Türkiye’nin manevra gücünü de daralttığını söyledi. Ayrıca son dönemlerde yaşanan döviz hareketliliklerinin halkı bunalttığını da ifade eden Bahçeli, son yılda % 19 dolar artışının da üzerini çizdi. Başka ülkelerin paraları da değer kaybediyor olabilir ama bu bizim paramızın değer kaybetmesine mazeret olarak sunulmamalı dedi.

Bir ülkenin başbakanının size dolardan ne, iner de çıkar da gibi bir ifade kullanmasını tasvip etmediklerini vurgulayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, açlığın ve yoksulluğun rekor kırdığını görmezlikten gelemeyiz dedi. Türkiye ekonomisinin temellerinin sağlam olduğunu söylemek çözüm üretmek değildir. Çünkü dişten geriye bir şey artmıyor. Kabaran borçlar ve kaynayan tencerenin içindeki hayal kırıklıklarının giderilmesi gerek.

 

 

 

 

 

 

 

devlet bahçeli yurtta sulh cephesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi