Tuğrul Türkeş HDP’lilere Devlet Bahçeli’yi Örnek Gösterdi

Eski MHP Milletvekili olan, şu anda Ak Partiden meclise giren ve Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Tuğrul Türkeş, ‘Terör’ suçlamaları ile gözaltına alınan ve tutuklanan HDP’li milletvekillerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi örnek gösterdi.

Tuğrul Türkeş HDP’lilere Devlet Bahçeli’yi Örnek Gösterdi

Eski MHP Milletvekili olan, şu anda Ak Partiden meclise giren ve Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Tuğrul Türkeş, ‘Terör’ suçlamaları ile gözaltına alınan ve tutuklanan HDP’li milletvekillerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi örnek gösterdi. Türkiye’de kuvvetler ayrılığının net bir şekilde işlemektedir ve devlet mekanizmalarımız hukuk devletleri arasında örnektir diyen Türkeş, “Malum partinin vekilleri, bütün milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması ile birlikte ifadeye çağrıldılar, fakat bu davete bu isteğe cevap vermediler, üstüne birde fütursuzca sözler sarf ettiler. Sonrasında işleyen süreç ise her hukuk davasında işleyen süreç. Bakın saygıdeğer Bahçeli içinde bazı dosyalar açıldı, fakat kendisi daveti alır almaz gitti ifadesini verdi, bu işin doğrusu budur” ifadelerini kullandı.

FETÖ İLE OLAN MÜCADELEİMİZ KARARLILIK ÇERÇEVESİNDE DEVAM EDİYOR
Fethullahçı Terör Örgütü ile olan mücadelemiz kararlılık çerçevesinde devam ediyor diyen Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Türkiye Cumhuriyet Devleti bu hain ve alçakların peşindedir, hemen her kadromuz bu pisliklerden temizlenmiştir, temizlenmeye devam etmektedir” Dedi.

mhp genel başkanı devlet bahçeli tuğrul türkeş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi