MHP Genel Başkanı Bahçeli: Öcalan’da İdam Edilsin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzeri Beştepe Külliyesine gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, FETÖ soruşturmaları başta olmak üzere birçok sorunsalı gündeme getirdi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Öcalan’da İdam Edilsin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzeri Beştepe Külliyesine gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, FETÖ soruşturmaları başta olmak üzere birçok sorunsalı gündeme getirdi. Bugün saat öğleden sonra 15.00’da başlayan görüşme Cumhurbaşkanlığı kaynaklarına göre 1 saat boyunca devam etti.

29 EKİM RESEPSİYONUNUN GERÇEKLEŞTİĞİ GÜN KARAR VERİLDİ
Diğer taraftan yine alınan bilgilere göre ikili zirvenin görüşülmesine ilişkin karar 29 Ekim Resepsiyonunda yapılan oturumda karar verildi. Başkanlık sistemine ait detaylarında görüşüldüğü zirvede, Musul operasyonu da ele alındı.

GENEL BAŞKAN BAHÇELİ BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ELEBAŞI OLAN ÖCALAN’INDA İDAM EDİLMESİNİ İSTİYOR
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli görüşmede olası bir idam kararının parlamentoya gelmesi durumunda destekleyeceklerini belirttiği iddia edilirken, bu yasanın Abdullah Öcalan içinde geçerli olması yönünde görüş bildirdiği de ifade edildi.

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM BAŞKANLIK OLMAZSA ÜLKE BÖLÜNEBİLİR DEMİŞTİ
Öte yandan katıldığı bir konferansta konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Başkanlık sisteminin bu ülkenin geleceği noktasında çok önemli bir yere ait olduğunu iddia ederken, başkanlığın gelmemesi durumunda ülkenin bölünebileceğini söylemişti.

mhp genel başkanı devlet bahçeli cumhurbaşkanı erdoğan idam kararı abdullah öcalan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi